Polny Wiatr łączy pokolenia czyli impreza rodzinna

16/06/2023

Bywa tak, że rodzinne imprezy świetnie wyglądają tylko na fotografii. Dzieci nie potrafią usiedzieć na miejscu, dorośli zamiast cieszyć się rozmową, koncentrują się na pilnowaniu najmłodszych i to, co miało być świętem, staje się często utrapieniem. W Polnym Wietrze dbamy o to, żeby uśmiech na rodzinnej uroczystości towarzyszył wszystkim, nie tylko do zdjęcia. Mamy na to sposób.

Kluczem udanej rodzinnej imprezy jest zaledwie kilka elementów – proste, choć niewiele miejsc może to zaoferować. Stając przed wyborem: miasto czy wieś, od razu możemy z pełną odpowiedzialnością rozstrzygnąć spór – koniecznie wieś. Wiejski klimat po pierwsze doskonale działa na nasze zmysły, odprężając i kojąc, po drugie daje dzieciom to, czego nie zapewni żadne miasto – przestrzeń do ruchu i eksploracji. A szczęśliwe dzieci to radość dla rodziców. I tu dochodzimy do clue udanej uroczystości: stworzenie atrakcyjnych warunków do zabawy i świętowania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, dla młodych i seniorów.

W Polnym Wietrze położonym w malowniczej dolinie dzieci mogą poczuć się wolne. Rozległa ogrodzona przestrzeń, brak sąsiedztwa ulicy to pierwszy krok do tego, aby poczuć się u nas swobodnie. Kolejny to cisza i brak okolicznych zabudowań – u nas muzyka może rozbrzmiewać do białego rana, a śmiechy i gwar nieść się po całej dolinie.

Poczuj się u nas jak w domu

Mając do dyspozycji przestronne wnętrza Polnego Wiatru, wy decydujecie, gdzie poczujecie się najlepiej. Może w sali bankietowej idealnej na duże przyjęcia (do 96 Gości), a może w kameralnej, o ile na Waszym przyjęciu zjawi się nie więcej niż 40 osób? Jeśli macie ochotę na wiejską imprezę w biesiadnym stylu, przygotujemy dla Was wiatę z paleniskiem do grilla – latem rozpalimy ognisko, zimą zabierzemy na kulig, jesienią zorganizujemy grzybobranie, jeśli tylko będziecie mieli ochotę pójść całą familią w las. A skoro o grzybach mowa – tak, w Polnym Wietrze znajdziecie na talerzach skarby naszego regionu. Nasze menu zawsze jest sezonowe, aby jak najlepiej wykorzystać plony warmińskiej ziemi, a wszystkie dania przyrządzane są na bazie naszych domowych przetworów oraz produktów dostarczanych z okolicznych manufaktur i od niewielkich wytwórców, dbających o jakość i ekologię. Komponując nasze menu, dbamy o to, aby cieszyło i oczy, i podniebienie, a także było zakorzenione w warmińskiej tradycji kulinarnej.  I last but not least – propozycje kulinarne zawsze dostosowujemy do Waszych preferencji. Powiedzcie, jakie są dziecięce przysmaki w Waszej rodzinie, kto nie jada mięsa albo ma alergie pokarmowe, a wtedy nasza kuchnia przygotuje odpowiednie potrawy. U nas – jak w domu – chcemy, aby każdy skosztował tego, co lubi i co służy jego zdrowiu.

I wreszcie na koniec – każdy, kto przekracza próg Polnego Wiatru,  jest mile widzianym Gościem, na którego czekamy z ciekawością i otwartym sercem. Bo właśnie Goście, którzy mawiają: „Dziękujemy i na pewno wrócimy” sprawiają, że Polny Wiatr staje się pomyślnym wiatrem dla nas wszystkich.