Urodziny w Polnym Wietrze czyli… jak Polny Wiatr szumi „100 lat”

31/10/2023

Urodziny w Polnym Wietrze to okazja do osobistego koncertu życzeń. Gotowi spełnić wszystko, o czym marzysz, czekamy na Ciebie z wachlarzem propozycji i otwartością na Twoje własne  pomysły. U nas dzieje się magia, a zaklęcie „Stoliczku, nakryj się!” działa tak samo, jak wiele innych życzeń, o których nam powiesz.

Urodziny – dzień, w którym rozpoczęło się Twoje życie, to data niezwykła. Niezwykła, bo jesteś wybrańcem spośród kilkuset milionów chętnych do tego, aby przyjść na ten świat. A jednak ciężko o tym pamiętać na co dzień i dlatego urodziny są najlepszym pretekstem do celebrowania własnego życia – raz w roku, z fantazją i rozmachem.

W Polsce świętujemy urodziny zdecydowanie zbyt skromnie, zbyt cicho, przejmując się PESELEM, lekceważąc cud naszego istnienia i własną niepowtarzalność. My w Polnym Wietrze zachęcamy naszych Gości, aby wyobrazili sobie, jak pragną celebrować swoje święto. Może w wąskim gronie najbliższych, na łonie przyrody, racząc się rarytasami warmińskiej kuchni, a może wręcz przeciwnie – pragną hucznej imprezy, wielu gości, muzyki do białego rana i wielu atrakcji w programie wieczoru?

Polny Wiatr, znajdujący się w zielonej enklawie Warmii, tuż pod Olsztynem, otwiera przed Gośćmi cały wachlarz możliwości. Od kameralnego klubu nocnego, gdzie można urządzić dyskotekę przed biesiadną chatą, aż po przestronną salę bankietową idealną na eleganckie przyjęcia – oferujemy wiele możliwości.

Ale różnorodność sal, w których możesz zorganizować urodziny, to zaledwie jeden z atutów naszego miejsca. Z dala od zgiełku i szumu miasta, Polny Wiatr pozwala Gościom poczuć się w pełni swobodnie – Polny Wiatr możesz wynająć na wyłączność, a brak bliskiego sąsiedztwa, ogromny teren sprawia, że i Ty, i Twoi Goście możecie korzystać zarówno z możliwości obiektu, jak i dobrodziejstwa natury. Ogród, taras, miejsce ogniskowe – wszystko jest dla Was.

Rozległa przestrzeń na wyłączność pozwala również na zorganizowanie wielu atrakcji, którymi można wypełnić program jubileuszu. Zawody łucznicze, warsztaty, pokazy, tańce, sportowe sztafety – tyle pomysłów, ilu jubilatów. A zdarzają się tacy, którzy swoje urodziny świętują od śniadania do białego rano, wypełniając ten dzień licznymi aktywnościami. Większości jednak z powodzeniem wystarcza przygotowana przez naszą kuchnię uczta, oszałamiający widok z okna na dolinę, muzyka i odświętny wystrój. Niezależnie od rozmachu imprezy, klimat Polnego Wiatru zawsze wywołuje zachwyt i pragnienie powrotu. Bo tak tu życzliwie, mawiają Goście, tak smacznie!

Pięknie zaprojektowana i misternie wykończona bryła budynku z nowoczesnym wnętrzem inspirowanym warmińską tradycją już sama w sobie robi niemałe wrażenie, a fakt, że to wszystko zanurzone jest w dzikim zakątku natury, olśniewa każdego, kto zawita w naszych progach.

Niezależnie, czy organizujesz urodziny dla siebie czy dla bliskich, a może planujesz imprezę niespodziankę, miej pewność, że to, co zaoferuje Polny Wiatr, sprosta oczekiwaniom najbardziej kapryśnych Gości. Autentyczność i zaangażowanie, z jakimi witamy każdego, bronią się same, a my głęboko wierzymy we wszystko, co obiecujemy.