Wesele, na którym jesteś gościem

25/05/2023

Wesele to wydarzenie bez generalnej próby – tu nie ma miejsca na eksperymenty. Sprawdzone miejsce i gospodarze godni zaufania są gwarancją pięknej uroczystości. W Polnym Wietrze wesela smakują, pachną, cieszą oczy, pozostawiając po sobie niepowtarzalne wspomnienia. Jaki jest nasz sekret?

Zamknij oczy i wyobraź sobie idealne miejsce na wesele. Czy jest ono zanurzone w naturze, czy w ulicznym zgiełku? Czy zarezerwowane jest wyłącznie dla Ciebie i Twoich Gości, czy znajdują się tam przypadkowi ludzie? Czy okna wychodzą na inne budynki i industrialny bałagan, czy pozwalają cieszyć się malowniczym widokiem na dolinę, po której nierzadko galopują stada jeleni?

A co z jedzeniem? Wolisz takie, które znajduje się w niemal każdej ofercie cateringowej czy jednak chcesz się delektować daniami przyrządzonymi z lokalnych produktów, wędlinami z własnej wędzarni i świeżymi warzywami.

I wreszcie gospodarze. Możesz być dla nich kolejnym klientem w długiej kolejce, albo gościem, którego przyjmują jak w swoim domu – z radością i życzliwością. Co wybierzesz?

Każde wesele jest pierwszym

W Polnym Wietrze każde wesele cieszy nas tak jakby było pierwszym. Nasz niewielki, ale zgrany zespół do każdego wydarzenia podchodzi z równym entuzjazmem i ciekawością. Chcemy, wiedzieć, jak wyobrażasz sobie idealną uroczystość, czego potrzebujesz, aby ten dzień i wieczór były dla Ciebie niezapomniane. Organizując wesela, nie ograniczamy się jedynie do wynajęcia lokalu i zapewnienia świetnego jedzenia – możemy udekorować salę w stylistyce, jaką sobie wymarzysz, zaproponować zespoły lub didżeja, rozłożyć przed Tobą wachlarz atrakcji, o których może nawet nie wiesz, że istnieją. A to wszystko po to, abyście cieszyli się sobą, obecnością bliskich, rozmowami, tańcem i zabawą, zamiast zajmować się koordynowaniem poszczególnych atrakcji.

– Udane wesele jest jak dobrze skomponowana symfonia – mówimy czasem. – Ma określony porządek, harmonię, a poszczególne części gładko przechodzą w kolejne. Gościom pozostaje jedynie sycić zmysły tą wyjątkową ucztą.

Wybierz swój klimat

Wytwornie, rockowo, sielsko, biesiadnie – Polny Wiatr przyniesie Tobie to, czego potrzebujesz. Dzięki temu, że mamy rozległą przestrzeń, możemy wyczarować taki klimat, do jakiego Tobie najbliżej. W eleganckiej sali bankietowej pomieścimy nawet 96 gości, ale dla mniejszych wydarzeń mamy salę kameralną, gdzie komfortowo przyjmiemy 40 osób. Na tych, którzy wolą nieformalne przyjęcia, czeka nocny klub, idealny na nocne after party, a miłośnikom natury i biesiady zawsze proponujemy grillową wiatę, gdzie można bawić się cały rok bez względu na pogodę.

Do klimatu, jaki wybierzesz, dostosujemy menu, które przygotowujemy zawsze według Twoich sugestii, uwzględniając Twoje gusta i preferencje Twoich gości. Jednak niezależnie, czy przyrządzamy finezyjne frykasy czy proste warmińskie jadło, fundamentem są lokalne produkty z okolicznych wytwórni oraz nasze własne wyroby i przetwory. W kuchni, jak i w całej naszej filozofii Polnego Wiatru uwielbiamy łączyć światowe standardy z warmińską tradycją. Otwarci na inspiracje pielęgnujemy jednocześnie tożsamość regionu, z którego wyrasta Polny Wiatr.