Wyjątkowa, bo piękna – komunia w Polnym Wietrze

29/08/2023

Komunia to pierwsze po chrzcie świętym tak doniosłe wydarzenie w życiu młodej osoby. Wyprawiając uroczystość w Polnym Wietrze, połączysz często rozbieżne interesy – dziecku zafundujesz niezwykły czas i przestrzeń do zabawy, a rodzinę i bliskich ugościsz smacznie i przytulnie.

 

To był maj – śpiewała o ślubie Maryla Rodowicz, ale maj –  pozbawiony literki „r”, co przesądnych przyszłych małżonków zraża – zdecydowanie bardziej kojarzy się z komuniami. Dla wielu restauracji komunijne przyjęcia to okazja, aby na jednym ogniu upiec kilka pieczeni. Wtedy nietrudno już o efekt taśmy fabrycznej – jedno przyjęcie obok drugiego, jedni goście w miejsce kolejnych. A przecież każda komunia to święto jedyne w swoim rodzaju. Tak niepowtarzalne, jak niepowtarzalne są dzieci.

Deklarując nasze indywidualne podejście do klienta, nie rzucamy frazesów na wiatr, ale otwieramy się na każdego młodego bohatera ceremonii. Interesują nas ulubione dania młodej osoby, specjalne życzenia, marzenia, które możemy spełnić. Chcemy, aby ten dzień stał się jednym z najprzyjemniejszych wspomnień w Waszym życiu, a nie imprezą, którą „wypada” zorganizować, bo taka jest tradycja.

Komunia w Polnym Wietrze. Czego możecie się spodziewać?

Na pewno tego, że najpierw zadamy sporo pytań, aby dowiedzieć się, ilu planujecie Gości, jakie menu preferujecie, jakich atrakcji dodatkowych Wam potrzeba, a także w jakim klimacie ma się odbywać całe wydarzenie.

Polny Wiatr, jak każdy wiatr, miewa różne oblicza. Przestronna  kominkowa sala idealnie wpisuje się w duże eleganckie przyjęcia – z ogromnych okien można delektować się widokiem na ogród, a dobra pogoda zachęca również do celebrowania na tarasie czy w wiacie warmińskiej. W sali bankietowej organizujemy bardziej kameralne spotkania, zaś wiata warmińska otwiera przed nami jeszcze inne możliwości. Komunia w grillowym charakterze? Coraz więcej Gości wybiera i taką konwencję.

Raj

Niewątpliwą zaletą Polnego Wiatru jest nie tylko nasza otwartość na Wasze sugestie, nie tylko różnorodność sal, a przede wszystkim enklawa, w której się znajdujemy. Tuż przy granicy miasta, a jednocześnie w cichym zaułku przyrody, oferujemy naszym Gościom całkowitą intymność. Obiekt wraz z rozległym terenem jest ogrodzony, znajduje się daleko od drogi, co daje komfort rodzicom.

 

Smacznie i pięknie

– Jak smacznie, jak pięknie! – chwalą nasi Goście, bo nasza kuchnia oparta na lokalnych produktach, tworzona z pasją i miłością, wywołuje na twarzach gości wyraz absolutnego błogostanu. Dbając o smaki, nigdy nie zapominamy, że jadamy także  oczami. Nasze potrawy są pięknie podane i zanim ich skosztujecie, najpierw nacieszycie oczy.

Gustowne wnętrze Polnego Wiatru, łączącego naturalne elementy, takie jak drewno czy cegła, z nowoczesnym designem, podczas komunijnych przyjęć bywa jeszcze wspanialsze. Współpracujemy z pracowniami dekoratorskimi, dzięki czemu każde nasze przyjęcie nabiera zupełnie nowego charakteru. Estetyczną oprawę docenią nie tylko goście przyjęcia, ale przede wszystkim wspomnienia zatrzymane na fotografiach. Bo zdjęcia to pamiątki na całe życie.

Wyjątkowa komunia w Polnym Wietrze?
Wyjątkowa, bo pierwsza, wyjątkowa, bo piękna.