https://www.polnywiatr.pl/wp-content/uploads/2020/11/shadow_leaves_01.png

POLNY WIATRTWOJE PRZYJĘCIE WESELNE

Sala bankietowa pod Olsztynem
sala weselna pod Olsztynem
sala na wesele pod Olsztynem
Przyjęcie weselne
Przyjęcie weselne zawsze jest premierą, bez szans na powtórkę – nic dziwnego, że przygotowania stresują i spędzają sen z powiek.
Doskonała kuchnia
Organizując wesele w Polnym Wietrze, wybierasz coś więcej niż urokliwie położone miejsce z doskonałą kuchnią. Wybierasz spokój, bo nasz zespół zajmie się organizacją Twojego święta.
Dla Ciebie
Słuchamy Twoich życzeń, a potem proponujemy Tobie – charakter przyjęcia, menu z warmińskim akcentem, dekoracje, oprawę muzyczną oraz atrakcje.

WESELE POD OLSZTYNEM

To nasza w tym głowa, aby Twoje wesele było premierą, którą Ty i Twoi Goście będziecie wspominać z uśmiechem i wzruszeniem.

POLNY WIATRCZTERY SALE NA PRZYJĘCIE WESELNE

Cztery różne sale pozwalają na zorganizowanie przyjęć o różnym charakterze.

Sala duża, mieszcząca 96 Gości, idealna jest na elegancki bankiet. Sala na 40 Gości świetnie sprawdzi się w przypadku kameralnych przyjęć.
Klub to propozycja dla, tych którzy pragną przyjęcia w luźnej atmosferze, zaś wiata grillowa mieszcząca 50 osób to idealne miejsce na przyjęcie w biesiadnym stylu lub poprawiny.

sala weselna Olsztyn

NOCLEGI DLA GOŚCI WESELNYCH

Noclegi dla Gości można zarezerwować w hotelach znajdujących się w sąsiedniej wsi oddalonej 2 kilometry od Polnego Wiatru.